30 лип. 2012

Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» в період з 1 по 31 серпня 2012 року оголошує проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.
10 лип. 2012

Дитячий садок закривається на ремонтні роботи

З 11.07. 2012 року по 18.07.2012 дошкільний навчальний заклад закривається на ремонтні роботи.
6 лип. 2012

Свято Івана Купала

6 липня наш садочок проводив свято Івана Купала. ми плели віночки та танцювали під народну музику!
29 черв. 2012

День Здоров'я

Цього дня у нашому садочку лунали веселі девізи та оплиски - ми проводили естафети та різноманітні спортивні змагання.
22 черв. 2012

Всесвітня жалоба

У дитячому закладі відбулося урочисте вшанування загиблим під час Великої Вітчизнянної війни.
21 черв. 2012

День Сонця

у день сонцестояння ми проводили свято Сонечка!!!
19 черв. 2012

Свято Нептуна

у вівторок у нашому садочку відбулося святкування Дня Нептуна. діти спостерігали за яскравим дійством та приймали участь у веселих конкурсах!
15 черв. 2012

оздоровчий період

на теріторії дитячого закладу відбулася лялькова вистава " Як слоненятко зі своїми правами ознайомився!" для дітей усіх вкових груп
31 бер. 2012

Зелений суботнік

Виконуючий наказ щодо "Зеленого двомісячника", обсіг робіт на теріторії дитячого садка.
8 бер. 2012

8 березня