Втілення проекту "Лялька як персона"

7 квіт. 2016
Робоча зустріч педагогів закладу ДНЗ №345 з представниками Всеукраїнського фонду "Крок за кроком"

Лялька як персона: педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини

Ляльки та їхні історії допомагають дітям цінувати свою індивідуальність, розвивати позитивну самооцінку, і, водночас, позитивно ставитися до відмінностей інших дітей.

Свого часу, відомий правозахисник Нельсон Мандела зазначив: «Ніхто не народжується з ненавистю до людей, які мають інший колір шкіри, чи інше віросповідання, чи іншу стать. Ми вчимося ненавидіти. Якщо це так, то ми можемо навчитися любити, тим більше, що любов є природнішим людським явищем, аніж ненависть».