2 лют. 2023

Лютий, останій місяць зими. Завжди дарувам малюкам снігові радощі

Лютий останій місяць зими. Лютий завжди дарував нам зимові радощі: гра в сніжки, катаня на ковзанах та санчатах. Ми дуже сумуємо за нашими малюками і кожного дня чекаємо повернення дітей до садочку, переглядаючи фото минулого часу
16 січ. 2023

Колядували.Щедрували.Тепер засіємо добром!

Наші завзяті,талановиті дітлахи вітають всіх з різдвяними святами ! Нехай прийдешній рік подарує всім перемогу,мир, щастя, здоров'я,любов та благополуччя,а наше життя наповниться прекрасними чудесами,світлом і яскравими фарбами! Онлайн-заходи об'єднані темою "Три свята завітали в гості".
12 січ. 2023

Коляд,коляд,колядниця...

Новорічні свята в нашому садочку традиційно асоціюються з яскравими емоціями,вірою в диво, душевною теплотою та веселими розвагами.Онлайн-заходи об'єднані темою "Три свята завітали в гості".
2 січ. 2023

Тихою ходою до нас приходе Новий рік!

Садочок Соняшник вітає ваші родини і наших малюків із святом нового року. Нехай все ваші мрії здійсняться, оселі наповнюються добробутом та любовью і сонце сяє у мирному небі!!!!
27 груд. 2022

Онлайн- захід" Мрія в новорічній сніжинці"

Рік добігає кінця і всі сподіваються на краще.Настає улюблена пора малечі-Новорічні свята! Чималі приготування тривають:листа Св.Миколаєві написати,ялинку прикрасити,бажання загадати,а ще помріяти... Ось так захоплево проходить останній тиждень року в дошкільному закладі N345"Соняшник" , ознаменований темою"Мрії в чарівній сніжинці" Тут і виготовлення ялинкових прикрас,і вирізування сніжинок,і підготовка витинанок до прикрашення домівок. Частинка тепла дитячих сердець,радість спільної діяльності з батьками,інформативна підтримка педагогів закладу, мрії вихованців-все це несе потужній заряд позитиву та чарівності в наше спільне майбутнє!
19 груд. 2022

До садочка завітав Святий Миколай

Дуже знаковим для дітлахів було отримати в цьому році подарунки від Св. Миколая!Але спілкування було ще приємнішим!Феєрія радісних емоцій,море сміху та позитиву,казкова вистава організована з нагоди свята..Все це дає надію і підтримку нашій розумній ,найслухнянішій та кмітливішій малечі!Зі святом радісних подарунків!
30 лист. 2022

До міжнародного дня домашніш улюбленців.

Вони і друзі,вони і домашні тваринки,вони і улюбленці всієї сім'ї,вони і рятівники ,і релаксанти, і гарні чутливі створіння.І ті про кого ми дбаємо,за кого відповідаємо кого привчаємо до себе.Так само і діти вчаться з малечку турбуватись і піклуватись про маленьких створінь ,що дуже хочуть тепла та турботи.
21 лист. 2022

День гідності і свободи

З малечку дітлахи розуміють,що гідність та свобода не лише гарні слова ,а й відповідальність за вчинки та поведінку,за землю де живешь ,за улюбленця якого тримаєшь,за любов та турботу про рідних,за віру в себе,бо саме тобі передадуть свій досвід ,який понесешь далі своїм нащадкам.
8 лист. 2022

Завдяки проведенню конференції в онлайн-форматі на платформі YouTube-каналу педагоги нашого закладу мали можливість підвищіти свою кваліфікацію та професійні навички для практичної роботи
28 жовт. 2022

Свято Гарбузятка. Осінній калейдоскоп до свята Гарбузиків.

Звісно добре,коли ми переймаємо традиції інших народів.Вносимо свої знахідки та погляди.І вже запозичена традиція стає притаманною і нам.Але..Десь святкуютьХелловін,а в нас...Стало цікавенкою відзначати свято Гарбузятка!!Це і пошуки нових ідей і веселе поєднання перемоги над страхами.Наші вихованці поєднали в своїх творчих пошуках і оснні барви, і гарні гарбузячі вироби.Вийшов осінній флешмоб до свята Гарбузиків.