1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти Шановна освітянська спільното Харкова! Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую! Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ. Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях. Ви допомогли в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей. Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам. Продовжуйте в тому ж дусі! Будьте натхненними, зацікавленими, і тоді все обовʼязково вдасться! Не уявляю міста без вашої підтримки і натхнення! Освіта — це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатків. Зі святом!
24 вер. 2023

З днем дошкілля!!

Вітаємо усіх з днем дошкільноо працівника!Наснаги у роботі ,гарних вихованців та спільної плідної праці з батьками в вихованні та розвитку їх малят!
21 вер. 2023

Міжнародний день миру!

21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Вихованці разом з батьками прийняли участь у підготовці до цього дня.До виставки намалювали малюнки ,зробили аплікації .Були проведені майстер -класи де малеча родом з батьками виготовили колажі з побажаннями миру, закінчення війни,зі словами підтримки наших захисників та захисниць .Ми разом,ми підтримуємо один одного,ми працюємо для вас--- і то велика сила,сила єдності і віри!!!
21 вер. 2023

День народження дитячого садочка "Соняшник"

Любому садочку "Соняшник" вже 12 років! Його історія давня: у 1977 році був відкритий садочок ,опікувалась ним Овочева фабрика.Часи минали ,багато чого змінювалось.Ось і садочок закрили.Лише в 2011 році вдалося його відкрити знову .З того часу садочок , вже як комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла -садок)№345 комбінованого типу Харківської міської ради",а лагідно садочок "Соняшник",почав відлік свого дзвінкого,наповненого дитячим сміхом та радістю спілкування, життя !
8 вер. 2023

Майстер -клас для участі в акції "Герої сучасності"

Жовто-блакитні мрії втілюються в нашіх серцях.Їх часточки з побажаннями втілились в нашій роботі. Побажання миру,повернення додому,найтепліші слова вдячності за життя та спокій,безмежна вдячність нашим захистникам та захистницям!!Все це втілелось в роботі.
1 вер. 2023

Проводи літа."Різнокольорове літо"

Промайнуло літо і в наші оселі завітала осінь!!!!У комунальному закладі"Дошкільний навчальний заклад(ясла -садок) N 345 комбінованого типу Харківської міської ради"відбувся розважальний захід. "Різнокольорове літо". Веселі та моторні Цукерочка та Чупік ,разом з педагогами закладу, грали з малечею в ігри,відгадували веселі загадки,а подарунком до початку осені та нового освітнього року стала вистава чарівних повітряних кульок!!!
24 серп. 2023

День Незалежності України!

Ми — є Україна!Ми — є вільний народ!
23 серп. 2023

День Харкова.

Як тебе не любити,ХАРКОВЕ мій!!!!!Наші вихованці поділились світлинами улюблених місць в Незламному Харкові!
20 серп. 2023

Участь у благодійній акції волонтерського об’єднання «Харків»

В Основ’янському районі педагоги, діти та їхні батьки долучилися до благодійної акції волонтерського об’єднання «Харків». Вони передали картини, вироби з бісеру, мотанки та інші поробки для аукціонів у США. Тур до Америки розпочнеться у вересні. Зібрані кошти підуть на підтримку українського народу та благодійного проєкту фонду «Пряма допомога».
17 серп. 2023

Врожайне літо та фото-звіт«Я в бабусі помічник»

Вихованці дитсадка №345 разом із батьками, бабусями та дідусями працювали все літо й отримали щедрий урожай огірків, томатів, часнику, цибулі, моркви... Педагоги закладу організували онлайн-виставку фотозвітів дошкільників «Я в бабусі помічник», де виклали і свої світлини літніх досягнень на городі, що викликало позитивні емоції у дітей та їхніх батьків.