11 січ. 2024

Шановні батьки майбутніх першокласників,педагоги закладу!

11 січня 2024 року відкрито доступ до матеріалів Каналу зв’язку для батьків майбутніх першокласників «Ефективна комунікація» за темою «Як правильно спілкуватися з дитиною для налагодження ефективної комунікації» для батьків дітей старшого дошкільного віку, педагогів ЗДО. Підтвердженням участі є реєстрація ( за покликанням) Реєстрація за покликанням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf96ESCM7K8k2uOGQKAQ2nrdTu_nf3_BRn9kuFogtAkxJIHAw/viewform?usp=sharing Ознайомитися з матеріалами можна за покликанням: https://drive.google.com/drive/folders/1gHOyDXbrOUvrf0ZCaCI0H372QmN79nW7?usp=sharing
25 груд. 2023

З різдвом,усіх учасників освітнього процесу!

Зі світлим Різдвом вітаю! Бажаю від краю до краю Здоров’я та мирного неба. Хай справи вдаються, як треба. Хай світлою буде дорога. Хай геть оминає тривога. На серці хай радісно буде. Хай мир і добро будуть всюди!
25 груд. 2023

Зв'язок навчання та досвіду — практика в закладі освіти.

У межах співпраці з Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради (http://www.hgpa.kharkov.com) ) здобувачі освіти академії спеціальності 016 Спеціальна освіта за спеціалізацією 16.01 Логопедія проходили практику у дистанційному форматі на базі нашого закладу. Під час онлайн-зустрічей здобувачі освіти змогли удосконалити вміння щодо особливостей роботи з дітьми з особливими освітніми потребами
5 груд. 2023

Кір заразний та небезпечний!

Кір - це інфекційна хвороба, яку викликає вірус Morbillivirus. Він небезпечний тим, що легко поширюється, спричиняє ускладнення і навіть смерть, і ліків від нього не існує. 9 з 10 неімунізованих людей хворіють на кір після контакту з хворим. Це одна з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Від кору помирають три-п'ять людей на 1000 заражених. 30% хворих на кір матимуть такі ускладнення, як втрата слуху, енцефаліт і пневмонія. Кір викликає імунну амнезію - нездатність адекватно реагувати на інфекцію. Вона триває наступні кілька років після хвороби.

Обережно !Гепатит А!

Гепатит А — вірусне захворювання печінки, яке часто називають хворобою брудних рук. Ця інфекція також відома як «хвороба Боткіна». Збудник потрапляє в організм людини через заражену їжу, воду та при тісному фізичному контакті з інфікованою людиною. Найбільш уразливі до гепатиту А – діти. Однак захворіти може кожен. Одужання іноді триває кілька місяців. Крім ураження печінки, в окремих випадках гепатит А може спричиняти ураження нирок, підшлункової залози, перебігати з болями в суглобах та навіть призвести до смерті. Наразі не існує спеціального лікування проти вірусного гепатиту А. Найкращий спосіб запобігти хворобі – зробити щеплення.
5 груд. 2023

Поздоровлення з Днем збройних сил України!

Низький уклін на безмежна вдячність нашим збройним силам!За наші життя ,за витримку,за тишу !
3 груд. 2023

Ми вільні— ми рівні

Цей день для нас —день людей з особливими потребами. У закладі створені умови для безбар'єрного перебування для дітей з особливими потребами .А співробітники з теплом та увагою ставляться до кожної дитини!!
3 груд. 2023

Садочок зустрічає Святого Миколая !

Діти старшої групи "Золота рибка" вітають усіх з святом Миколая та шлють свої вітання онлайн!
30 лист. 2023

Садочок зустрічає Святого Миколая !

Сьогодні для наймолодших вихованців нашого садочка(групи раннього віку №1 "Метелики" та №2 "Бджілки") був проведен веселий запальний захід з руханками,піснями та іграми.Яскрава та пам'ятна ялиночка стала гарним дарунком до свята!
28 лист. 2023

Садочок зустрічає Святого Миколая !

Молодша група №6 "Фіалонька " запросила до себе на майстер-клас вихованців та їх батьків,але приємним було запрошення співробітників !Усі учасники заходу отримали приємний сюрприз—прихвд Святого Миколая!Він привітав та подарував пам'ятні подарунки!