25 жовт. 2015

на базі днз 345 будуть проходити вибори місцевої влади Харківської області
22 жовт. 2015

Свято золотої осені в групах 6 та 3

Осінь дарує веселі ігри та яскраві ємоції нашим малятам
21 жовт. 2015

Свято осені ,група 1

Золота осінь прийшла до наймолодших мешканців садочку
20 жовт. 2015

Ранкові свята

Ура!Ура!Ура! прийшла осіння пора ранкових свят!
7 жовт. 2015

Конкурс поробок "Осінь золота"

напротязі 2х місяців хол закладу та вітальні по групах будуть прикрашені поробками наших малят на осінню тематику
29 вер. 2015

Привітання з Днем Народження Садочку та днем Дошкілля Адміністрацією Червонозаводського району

Знову свято! Знову веселощі та подарунки! яскраве свято , що організувала нам Адміністрація Червонозаводського Району.
19 вер. 2015

Свято ТРУДА

Міській день труда "Суботник"
18 вер. 2015

День Народження садочку

велике свято для кожного з нас! Сьогодні нашому улюбленому садочку виповнюєтся 4 роки!
7 вер. 2015

Батьківьскі сбори

з 7 по 15 вересня ми чекаємо батьків на Батьківських зборах у своїх групах! Ми хочемо висловити вам подяку за підтримку садочку по всіх напрямках, та вирішити ті питання, котрі вас турбують щодо процесу виховання ваших діток в садочку!
1 вер. 2015

Свято 1 Вересня!

Наш садочок всіх вітає з Днем Знань! та запрошує на своє добре та веселе свято всіх-всіх: малят та їх батьків та близьких!