8 жовт. 2016

До Всеукраїнського Дня дошкілля у дошкільних навчальних закладах району проведено конкурс дитячого малюнку за темою "Рідне місто - в серденьку моєму" серед дітей старшого дошкільного віку.

5 жовт. 2016

Засідання районої батьківської ради

В ХСШ № 66 відбулось засідання районної батьківської ради
26 вер. 2016

Підведення підсумків районного конкурсу дитячого малюнку «Рідне місто – в серденьку моєму», присвяченого Всеукраїнському Дню дошкілля

12 вер. 2016

Адаптація малюків

Продовжуються заняття з дітьми ранього віку щодо полегшення процесу адаптації до дошкільного закладу.
9 вер. 2016

День Народження дитячого закладу!

Нашому садочку 5 років! Радо запрошуємо усіх випускників закладу!
9 вер. 2016

День творчості.

Створення дітьми та вихователями груп колажу "Прекрасне навколо нас".
1 вер. 2016

День знань!

Сьогодні ми святкуємо День знань та приймаємо новеньких малюків!
22 серп. 2016

Вітаємо!!! Ми відкрились!!!

Вітаємо!!! Ми відкрились!!! Дитячий заклад зустрічає діточок після літнього відпочинку!
14 лип. 2016

ВІДПОЧИНОК

з 18 липня по 22 серпня - садочок закривається!
7 лип. 2016

Прощання з молодшоую групою!

Наші "Метелики" сьогодні перелетіли до "Сонечка"