14 жовт. 2022

Вітання нашим Захистникам та Захистницям зі святом!

З Днем захисників та захисниць України вітають вихованці та батьки нашого садочка. Усіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини: сильних, стійких, сміливих та хоробрих.Три свята неспроста поєднались в цей день!Бо мужність та стійкість козаків відома здавна ,а Покрова -свято захисту від усього лихого.То пам'ятаємо про всіх, підтримуємо і пишаємось! Дякуємо за наші життя ! Бажаємо здоров'я, міцних сил та мужності. Слава Україні! Слава нашим захисникам!
7 жовт. 2022

Осінь наступає !

Осінь сипле і рясним дощем ,і жовтим листям .Тішить , ще теплими, сонячними променцями та морозить першою памороззю.Але дітлахи полюбляють її все одно! А дорослі готуються до зими і прибирають у садочку ,очікуючи дітлахів!
1 жовт. 2022

Нагородження до "Дня працівника освіти"

Свят багато не буває! До Дня дошкілля та з нагоди Дня працівників освіти адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради та Управлінням освіти було нагороджено вихователя нащого комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №345 комбінованого типу Харківської міської ради» Блудову Надію Миколаївну! За сумлінну та бездоганну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління Вітаємота бажаємо миру, здоров’я, успіхів та творчого натхнення,благополуччя! Та ще й свято Віри ,Надії та Любові якраз !
23 вер. 2022

Всеукраїнський день дошкілля

В реаліях сьогодення ,свято українського дошкілля-важливий вчинок супротиву,виклик ворогу ,доказ того,що Україна незламна!Привітали дошкільних працівників теплими словами подяки ,але торкнулись до самого серця слова про фронт,саме наш - дошкільний фронт !Від якого залежить з якими напуттям дитина піде по життю!Сили і стійкості нам-ДОШКІЛЬНИКИ!
1 вер. 2022

День Знань в садочку

Перше вересня -наше свято!Свято позитиву і радості,свято занепокоєння і приємних переживань,свято родини та всієї країни!Головне що це свято усіх нас-працівників освіти,наших вихованців, наших батьків та наших дітей.Побажати хочеться скоріше поринути в турботливе учбове сьогодення,залишити позаду негаразди,Віддавати та отримувати навзаєм сміх та радість,шум та галас наших дітлахів,наших вихованців.Зі святом усіх нас!
30 серп. 2022

Педагогічна рада в закладі

Сьогодні в садочках нашого району відбулась педагогічна рада на платформі ZOOM.Були обговорені питання навчально-вихової роботи в 2022-2023 навчальному році ,намічені щляхи іх реалізації в данних умовах. Подяка усім доповідникам за плідну роботу.
24 серп. 2022

До Дня незалежності

Дорогі вихованці ,батьки та співробітники !Щіро вітаємо нас з цим святом,СВЯТОМ нашої УКРАЇНИ!Незалежність!Смисл цього слова усі ми гостро зрозуміли за ці пів року.Незалежність-це життя,право вибору ,це СВОБОДА,це сенс життя!
23 серп. 2022

До Дня міста Харкова

Ніколи так гостро не відчував дух цього свята.День міста ..І розумієш як любиш його з усім!Його парки і сквери,його гомін і метушню,його вранішню прохолоду літа та зимову заметіль.Кожен його любить по особливому...
19 черв. 2022

Фото конкурс "Мій тато- найкращій"

З нагоди Дня батька наші вихованці прийняли участь у фотоконкурсі"Мій тато-найкращій!"Щира подяка усім дітлахам,які з такою любовью та безмежним теплом втілюють цей вираз в життя.І найтепліші привітання нашим шановним татусям та дідусям наших вихованців!!!
10 черв. 2022

Акція привітання та подяки нашим захистникам

На поклик - прийняти участь у акції підтримки наших захисників, відгукнулись всі бажаючі.І "географія" наших вихованців не мала ніякої різниці!Щирі привітання прислали і дітки,що зараз опинились з нашими дітлахами,за що ми дуже вдячні.