1 квіт. 2023

День сміху

Вітаємо з Міжнародним Днем сміху!
29 бер. 2023

Весняне прибирання

Приводимо до належного стану територію ДНЗ
14 бер. 2023

Приводимо до ладу підвальне приміщення

Найкраще укриття під час бойових дій, обстрілу чи бомбардування, безумовно, спеціально облаштовані сховища. Але за його відсутності можна використовувати цокольні та підвальні приміщення споруд. Тому колектив нашого дошкільного закладу вирішив привести до ладу підвальне приміщення нашої будівлі для подальшого використання у разі небезпеки.
8 бер. 2023

Нагородження

Нагороджуються підсобний робітник Бутієць В.І. та помічник вихователя Мирошниченко Л.А. за сумлінну працю, якісне виконання посадових обов'язків та з нагоди свята 8 березня Міжнародного жіночого дня.
8 бер. 2023

Свято жіночності та краси!Весни та відродження!

Усіх панянок зі святом Жіночності ,Весни,гармонії та Краси! Бажайте і хай наші бажання здійснюються!Мрійте !А мріїї здійснюються!Тепла в душі ,злагоди в оточенні!І ПЕРЕМОЖНОГО миру!!Ясного неба над головою!!!
1 бер. 2023

З Днем Народження!

З Днем народження!
26 лют. 2023

Широка масляна!Радісна та обнадійлива!

Здавна млинець сонечко нагадував,про весну сповіщав,про уход зими заявляв! Це найулюбленіще свято дітлахів, кожного року ознаменовувалось цікавим костюмованим дійством,смачним пригощанням та веселим дійством!не виключення і цей рік! Кожного року в садочку
21 лют. 2023

Міжнародний день рідної мови.

21 лютого, в світі святкують Міжнародний день рідної мови.До святкування пройшов онлайн захід"Мова - єність нації" З задоволенням дітки діляться улюбленими віршами, малюнками,добрим словом !
14 лют. 2023

День закоханих!В життя,в садок ,в друзів,в свою Батьківщину - Україну!

Завжди це : сподівання; радісні ,приємні вітання;яскравий захід;весела ,гучна розвага -це свято гарного настрою ,любові до оточуючих, улюблених вихованців. люблячих вихователів та затишного ,посміхаючогося дитячого садочка!Так було! Так є і сьогодні! Так буде і потім... Сьогодні всі вітання ,нажаль,онлайн та в месенджерах.Але Переможні вітання при зустрічі вже скоро!
8 лют. 2023

Доповідь уповноваженого ВРУ

Оприлюднення інформації про спеціальну доповідь уповноваженого ВРУ з прав людини стосовно додержання прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України (за період 24 лютого – 31 жовтня 2022 року).