18 трав. 2023

День вишиванки

18 травня 2023 року в Україні - День вишиванки. Це особлива подія для українського народу. Для нашого садочка - одне з найулюбленіших свят ,бо то весна,тепло і сонечко!!! Весна- бо розквітає все яскравим цвітом,а найгарніші квіти-це наші діточки!!! Тепло-бо то наші серця ,що раді зустрічам в "Соняшниковій" родині !!! А сонечко -то кожний хто завітав до нас!!! Сорочку мати сину вишивала, І душу й серце в вишивку вкладала. Як пам’яті народної відлунки, На полотні з’являлись візерунки, Лягала ниточка до ниточки мрійливо – Дитині б долю вишити щасливу, Щоб оберегом стала для синочка Руками неньки вишита сорочка. Із Днем Вишиванки! Миру ы злагоди в родині!
15 трав. 2023

День сім'ї

Родина-це прихісток і захист,це турбота та надія! Сім'я – це найдорожчий і найцінніший скарб. Тому в Міжнародний день сім'ї бажаємо, щоб родина була тихою і затишною гаванню. Нехай підтримка найрідніших допомагає впорається з будь-якими труднощами. Нехай всередині сім'ї буде мир і любов! Наша "Соняшникова " родина щіро вітає усіх з Днем сім'ї,з Днем родни! Бо то коріння,бо то РІД!
14 трав. 2023

День Матері

Коли весна вибухає райдугою кольорів та пахощів, у гості приходить чудове свято — День мами. Дякуємо своїм найдорожчім за тепло і ласку — вітаємо матусь зі святом. Нехай на День матері побажання дзвенять, немов спритний весняний струмочок.
9 трав. 2023

День Европи в Україні

9 травня -"День Европи".Для українців це ще одна можливість висловити подяку за підтримку, допомогу, захист! Велика родина нашого садочка " Соняшник" цінує допомогу Европейської спільноти.Ми завжди будемо пам'ятати , хто протягнув нам руку допомоги!
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня - День пам'яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
30 квіт. 2023

Педагоги садочка продовжують підвищувати свою кваліфікацію

Протягом 3-х тижднів педагоги нашого закладу були учасниками Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі», організована Міністерством освіти і науки України спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та Українським інститутом розвитку освіти у партнерстві з видавництвом «Ранок».
15 квіт. 2023

Гарна писанка у нас

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) N345"Соняшник" Вітає усіх з Великоднім святом! Теплим та світлим,затишним та радісним ,святом відродження та надії!Бажає блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч — улюблені і веселі рідні та друзі. Відроджується земля-відроджується Україна!
15 квіт. 2023

День народження дітлахів

Вітаємо наших весняних вихованців з днем народження!
14 квіт. 2023

"Соняшник" підготували чарівний захід"Казкова писанка"

З нагоди Великодніх святкувань,в садочку "Соняшник" підготували чарівний ,казковий захід " Лисичкіна пасочка" Потішили дітлахів чарівною казочкою,веселими змаганнями та теплою ,привітною атмосферою!!! Радісні, усміхнені, задоволені личка усіх присутніх--- найкращій подарунок для працівників садочка. Ми ,як завжди,раді вітати усіх в нашому затишному,яскравому,загадковому ,чарівному закладі!!!
7 квіт. 2023

З Днем Народження!

Вітаємо з Днем народження!