25 лист. 2023

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору, наші вихованці приєднались до акція «Запали свічку»

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Для вшанування пам'яті ,вихованці КЗ"ДНЗ N345 "Cоняшник" приєднались до акція «Запали свічку» пам’яті українців, які загинули під час голодоморів,виразили свою вдячність у власних творчих роботах.
23 лист. 2023

Садочок зустрічає Святого Миколая !

В групах дитячого садка пройшли майстер -класи по виготовленню прикрас до свята Миколая! Дітлахи групи №5 "Сонечко" разом з матусями поринули в атмосферу творчості та фантазії!
13 лист. 2023

Садочок зустрічає Святого Миколая !

У нащому закладі дошкільної освіти почалась підготовка до Дня Святого Миколая. Працівники дитячого садка поспішають прикрасити до свята територію макетами казкових персонажів. У приміщенні встановлюють тематичні інсталяції, штучні ялинки, сніговиків та поштову скриньку. Дітлахам були розіслані листи з практичним матеріалом: розмальовки,примірник листівки,віршики до свята та запрошення до справ щодо зустрічи Святого Миколая! Казка наближається, тож готуємося до неї з вірою, що добро переможе зло!
3 лист. 2023

Осінній вернісаж

Настрій осені різнокольоровий ,але її краса та яскравість милує та вражає!
27 жовт. 2023

День Гарбуза

В наше дошкільне життя війшло гарне яскраве та безмежно -корисне свято— День Гарбуза або Гарбузятко! Феєрично радісним та захоплюючим вийшло дійство— День гарбуза! І в ігри грали,і головоломки розгадували ,і танцювали усі разом !Усі учасники заходу отримали заряд бодрості та радості,задоволення та позитивні емоції!
16 жовт. 2023

Всесвітній день хліба!

З Днем ​​хліба привітання приймай, Нехай буде смачним коровай!
16 жовт. 2023

День здорового харчування

З нагоди Дня здорового харчування по групах пройшли заняття :"Що корисно для мени ,що ні!" "Про себе дбай -корисну їжу вживай!";бесіди ,консультації,були надані корисні рекомендації для життєвих ситуацій.
12 жовт. 2023

Участь у міських змаганнях

Вітаєо вихователя нашого садочка— Антоненко Катерину Михайлівну! Вона приймала участь у міських змаганнях з різних видів спорту від команди Основ'янського району .Команда з боулінгу, в якій була Катерина Михайлівна , показала гарні результати!Так тримати!
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я.

З нагоди дня ментального здоров'я колектив садочка прийняв участь у вебінарі з ментального здоров'я та об'єднуючої руханці сили.Це єдність ,спільність та бажання пощирювати добро та впевненість!Нажаль ,саме в нашому складному сьогоденні, дорослі повинні пам'ятати ,що від їх стану залежить дуже багато.Тож ,бережемо себе для наших рідних та близьких!Ми разом -тому МИ СИЛЬНІ !
4 жовт. 2023

Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин відзначився фотовиставкою світлин . Бесіди,спостереження,уроки доброти,заходи підтримки.. допомагають виховувати турботливе ставлення, небайдужість,доброту та співчуття у малечі,надають радість та задоволення від спілкування.Ми з радістю ділимось теплом та затишком цих світлин з вами.