9 серп. 2023

«Про інформаційну компанію з протидії шахрайствам "

«Про розміщення соціальної реклами в рамках інформаційної компанії НП України з протидії шахрайствам та пропаганди рф
27 лип. 2023

День Друзів!

Друзі не просто так з'являються у нашому житті. Вони завжди залишаються добрими супутниками, завжди простягнуть руку допомоги та підтримають у будь-якій ситуації!Щіра подяка усім, хто підтримує нас у нелегкій справі!!!Разом ми здолаємо всі виклики, не сумніваюся в цьому жодної хвилини. Бажаю миру та спокою, і звичайно того, чого зараз бажає вся Україна! Зі святом! З днем друзів!!
18 лип. 2023

Ознайомлення з кампанією пз вакцінації проти кору,краснухи та паротиту

Кір, краснуха, епідемічний паротит, поліомієліт, дифтерія, кашлюк можуть швидко поширюватись та загрожувати вам та вашій дитині. Єдиний спосіб захиститися від цих інфекцій та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – зробити щеплення. Якщо ваша дитина пропустила щеплення за графіком чи не має їх взагалі, надолужте за першої ж можливості. Зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення безкоштовно. Важливо пам’ятати! Якщо дитина пропустила щеплення , то не потрібно починати з початку всі щеплення проти цієї інфекції. Якщо графік порушено, вакцинацію можна робити проти любої інфекції у будь-якому порядку. Радимо робити кілька щеплень одночасно - це світова практика, що дозволяє захистити дитину від кількох захворювань одразу. В Україні зареєстрований спалах поліомієліту - небезпечного захворювання, що може призвести до невиліковного паралічу. Упевніться, що ваша дитина отримала принаймні 2 дози вакцини ІПВ. У 2023 році є ризик спалаху кору. Подбайте, щоб дитина у 12 місяців мала першу дозу вакцини КПК (кір-краснуха-паротит) та у 6 років – другу дозу. При травмах існує високий ризик правця, підвищується ризик заразитися на гепатит В (наприклад, під час хірургічної допомоги). Подбайте, щоб дитина мала 3 дози вакцини від гепатиту В та всі щеплення від правця згідно календаря щеплень. Немає потреби в обстеженнях (аналіз крові, сечі, імунограма) перед вакцинацією. Захистіть себе та власну дитину!
11 лип. 2023

Всесвітній день шоколаду

В групах закладу пройшли освітні заходи щодо цього продукту ,малеча познайомилась з корисними та цікавими фактами .фоточеленж "Мій улюблений шоколад " порадував гарним настроєм. Вітання з Днем шоколаду! 11 липня -Всесвітній день шоколаду. Свято виникло у Франції в 1995 році.А за кілька років стало популярним в усій Європі. З шоколадом пов'язано багато цікавинок... Улюблений , беззаперечно,він у багатьох ласунчиків.Привід для свята теж вельми незвичайний...Але ШОКОЛАД на це заслуговує!!!
8 лип. 2023

День родини в Україні

Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя… У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова. День родини є відносно новим, проте, важливим й актуальним святом, тому що родина – найсвятіше, найцінніше, що є в житті кожної людини. Шановні мешканці Харківського району! Щиро вітаємо вас з Днем родини! Бажаємо, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння панували у ваших родинах!"
28 черв. 2023

День конституції України

Всіх з днем Конституції вітаємо, Мирного і щасливого життя бажаємо, Хай завжди процвітає країна, Нехай у достатку живе кожна родина. Мирного неба над головою бажаємо, Нехай у кожному домі панує щастя і любов, Нехай Україна процвітає знову і знов! Виставка малюнків "Моя країна —Україна"
18 черв. 2023

День батька

День батька!!!Душевні та теплі свята стають гарною традицією.Татунечко,тато, батько -горді та сильні слова,як ті кого так називають!!Вітаємо усіх татусиків з Днем батька!!!Хай лагідні рученята ваших малят ніжно обіймають ваші мужні плечі і цілують з ніжністю вас все життя!!
5 черв. 2023

Права людини

лист Секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вiд 25.05.2023 № 4754.2/23/41.1
2 черв. 2023

Привітання міського гголови І.О.Терехова закінченням навчального року «Останній дзвоник» .

Дорогі діти! Шановні батьки та педагоги! Сьогодні Харків закінчує 2022/2023 навчальний рік. І якби мене попросили описати його одним словом, то це було б слово «Змогли!». Не всі вірили, що наше місто розпочне цей рік одночасно з усією Україною, але ми змогли. Це був рік, сповнений непростих викликів, невизначеності та втрат, але попри все харківська школа вистояла. Ми зберегли життєстійкість освітнього процесу. В уявленні цьогорічних першачків школа поки що має вигляд кімнати з комп’ютерним монітором. Захоплююсь учителями, які змогли донести знання цим непосидючим малюкам і перетворити їх на справжніх школярів. Випускникам цього року бажаю, щоб вам пощастило обрати справу своєї мрії та стати в ній успішними. Вам випало закінчувати школу в непрості часи, але впевнений, що дух незламності рідного міста допоможе здолати всі перешкоди. Надихає, що юні харків’яни бачать побудову свого майбутнього через освіту та навчання. Ви – приклад стійкості та цілеспрямованості й для нас, дорослих. Вдячний педагогам за те, що повітряна тривога не змогла бути гучнішою за шкільний дзвінок на урок. Харків довів, що світло знань сильніше за будь-який блекаут. І зараз хочу сказати слова щирої вдячності кожному за те, що харківських школярів чекають традиційні літні канікули. Ми змогли! Вірмо в Перемогу! Наближаймо Перемогу!
31 трав. 2023

До Дня захисту дітей

З нагоди Дня захисту дітей були проведені святкові заходи з конкурсами та естафетами ,з іграми та веселим флешмобом.Доречи до дітлахів завітав вже улюблений пес ПАТРОН!!!!!Гарні емоції.тепле спілкування,веселощі...ЩИРІ,радісні посмішки присутніх,і дітлахів, і їх батьків—все це за ради чого треба творити!!!